Nabídka služeb:

 Práce prováděné pomocí horolezecké techniky:

  Tyto práce jsou mnohdy extrémně vypadající. Roku 1994 bylo provádění těchto prací důvodem vzniku naší firmy. S různými obměnami, jak lidí, tak jistících technologií, provádíme tyto práce, na základě osvědčení o odborné způsobilosti, dodnes.

  

Výroba a montáže ocelové konstrukce:

  Menší ocelové konstrukce vyrábíme v naší domovské výrobně, na ty větší používáme výrobní halu firmy PEEM spol.s r.o.. Zde za použití mostového jeřábu 5tun, jsme schopni pracovat i s 12 metrovými dílci. Montáže ocelových konstrukcí, můžeme nazvat gró, základem práce naší firmy. Ve spojení s jistící technikou našich pracovníků jsme mnohdy dokázali i to co jiní nazvali nemožným… Na montáži OK je pro nás samozřejmostí důkladné proškolení z pravidel BOZP. Většina pracovníků vlastní vazačský průkaz, osvědčení odborné způsobilosti k provádění prací ve výškách, jeřábnické průkazy, svářečské průkazy různých kategorií.

  

Montáže průmyslových technologií:

  Průmyslové technologie zejména z oblasti těžby surovin, zpracování a výroby stavebních hmot nám nejsou nijak cizí. Již osmým rokem spolupracujeme převážně s firmou PEEM spol.s r.o. na výrobě i montáži například dopravníků, kabelkových elevátorů, třídičů kameniva, sil, potrubí, odprášení technologií, zásobníků a dávkování biomasy…

  

Zámečnické a svářečské práce:

  Na základě svářečských oprávnění, vyrábíme v našich provozovnách ocelové konstrukce, potrubní dílce, sila, výsypky k průmyslovým technologiím a další i tlaková zařízení.

 

Manipulace a transport těžkých břemen:

  Od roku 1997, za spolupráce s firmami Alstom power s.r.o. (1.Brněnská strojírna), V-KOVO, MTB Brno a Felbermayr Brno, stěhujeme stroje různých vah. OD drobotiny o váze pěti set kilogramů, po demontáž, transport a následnou montáž celých linek, kde jeden díl může vážit i 90 tun.

Jádrové vrtání:

   Vrtání betonu, železobetonu, zdiva. Od průměrů 28 mm do 350 mm. Náš dosud nejdelší vrt do betonu horizontálně byl 17 metrů.